Catering Dietetyczny Piaseczno

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób interesuje się i wdraża zasady zdrowego odżywiania. Wiąże się to również z zakupem wysokiej jakości zdrowych i bogatych w składniki odżywcze produktów jak i ich odpowiednim przygotowaniem w smaczne dania. Z racji tego, że nie zawsze mamy czas na przygotowanie wartościowych posiłków z adekwatną kaloryką możemy to zlecić profesjonalnej firmie zewnętrznej. Warto zatem dowiedzieć się na czym polega działalność naszej firmy Trendy Catering oraz dlaczego jest to odpowiedni wybór w Piasecznie.

Dieta pudełkowa Trendy Catering Piaseczno

Dieta pudełkowa sama w sobie to idealne rozwiązanie dla osób, które są na diecie, i które jednocześnie nie mają zbyt dużo czasu w ciągu dnia by przygotowywać wartościowe posiłki dla siebie z różnych względów. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju diety, do których zaliczają sięm.in.:

 • Dieta klasyczna;
 • Dieta wege;
 • Dieta wege + ryby;
 • Dieta Gym;
 • Dieta bez laktozy;
 • Dieta Niski IG (Indeks Glikemiczny).

Każda z wyżej wymienionych rodzajów diet charakteryzuje się unikatowym doborem składników i makroelementów w zależności od zdrowotnych i osobistych preferencji danej osoby co do posiłków. Inaczej mówiąc każdy może samodzielnie dobrać dla siebie idealną dietę. Co więcej istnieje możliwość wybory diety, gdzie produktach i półproduktach nie ma laktozy lub mają one niski indeks glikemiczny. Jest to również świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą (lub nie chcą jeść danych produktów).

DIETY

Trendy Diety:

Dieta Klasyczna

1250, 1500, 1750, 2000, 2500 kcal

Zobacz dietę

Dieta Wege

1250, 1500, 1750, 2000, 2500 kcal

Zobacz dietę

Dieta Wege + Ryby

1250, 1500, 2000, kcal

Zobacz dietę

Dieta Gym

2000, 2500, 3000, 3500 kcal

Zobacz dietę

Dieta Bez Laktozy

1250, 1500, 2000, kcal

Zobacz dietę

Dieta Niski IG

1250, 1500, 2000, kcal

Zobacz dietę
Zamów zestaw testowy z dostawą pod drzwi!
Zamów!

Z naszego bloga:
 • 6 września, 2021

  Zdrowe zamienniki cukru

  Dieta dla cukrzyka, a także dieta niskowęglowodanowa zakładają albo całkowitą rezygnację z cukru, albo duże jego ograniczenie. Nie od dzisiaj wiadomo też, że warto go spożywać [...]

  Czytaj więcej
 • 9 sierpnia, 2022

  Dieta dla dziecka – jak ją skomponować?

  Dzieci odkrywają świat wszystkimi zmysłami, to jakie smaki będą dla nich nadrzędnymi, zależy od tego, co podają im rodzice. Taka sama zasada dotyczy nawyków [...]

  Czytaj więcej
 • 9 sierpnia, 2022

  Dieta dla cukrzyka

  Cukrzyca to jedna z najbardziej podstępnych chorób. Tak naprawdę atakuje ona nasz organizm krok po kroku, doprowadzając do jego wyniszczenia i pogorszenia się jakości [...]

  Czytaj więcej
Wszystkie artykuły

Catering dietetyczny z dostawą w Piasecznie

Jedną ze specjalności naszej firmy jest fakt, iż dostarczamy odpowiednio zapakowane posiłki bezpośrednio pod drzwi osoby każdej osoby korzystającej z naszej oferty. Nie inaczej ma się catering dietetyczny z dostawą w Piasecznie. Dostarczamy nasze posiłki bardzo szybko w różne lokalizacje w Polsce zgodne ze wskazaniami naszych klientów. Najszybciej jednak nasze posiłki dostarczamy w dużych miastach oraz w lokalizacjach znajdujących się w ich pobliżu. Ze względu na niewielką odległość Piaseczna do Warszawy czas dostawy jest bardzo krótki.

Należy jednak mieć na uwadze fakt, że nasz catering dostarczamy w godzinach 1:00 – 7:30 rano. Niemniej jednak sam proces złożenia zamówienia oraz dostarczenia wybranych posiłków jest bardzo szybki. Dzięki temu już następnego dnia można cieszyć się smakiem pysznych dań przygotowanych zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wystarczy złożyć zamówienie na wybrany rodzaj diety pudełkowej oraz w zamówieniu podać adres dostawy a współpracujący z nami kurierzy bezpośrednio zostawią zamówiony catering pod drzwiami (jeżeli nikogo nie ma w domu) lub dostarczą to do rąk własnych danego klienta.

Dlaczego catering dietetyczny Piaseczno od Trendy Catering?

Bazując na powyższych informacjach wiele osób może mimo wszystko zastanawiać się dlaczego warto skorzystać z usług akurat cateringu dietetycznego Trendycatering. Do czynników, które wyróżniają nas spośród konkurencji możemy zaliczyć przede wszystkim:

 • Indywidualny dobór rodzaju diety oraz innych istotnych elementów – przede wszystkim każda osoba, która zdecyduje się na catering dietetyczny w naszej firmie ma możliwość wyboru jednej z kilku głównych diet pudełkowych. To daje możliwość wyboru jakie produkty chcemy i możemy spożywać. Co więcej można samemu ustalać czy chcemy spożywać trzy czy też 5 posiłków w ciągu dnia oraz dobrać odpowiednią kalorykę. W połączeniu ze świetnym smakiem przygotowywanych przez nas dań jest to idealne rozwiązanie dla osób dbających o linię, które jednocześnie nie mogą samodzielnie przygotowywać posiłków;
 • cena – na tle konkurencji mamy bardzo dobrą politykę cenową dotyczącą naszej oferty cateringu dietetycznego. Dzięki temu, zamiast samodzielnie kupować oddzielnie wszystkie produkty, oraz przygotowywać z nich posiłki można zlecić to nam. Pozwala to na oszczędność sporej ilości czasu oraz środków finansowych, które można przeznaczyć na inne obowiązki lub odpoczynek;
 • szybkość dostawy – innym argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszych usług jest fakt, iż bardzo szybko realizujemy nasze dostawy również do Piaseczna. Dzięki temu niemal natychmiast można cieszyć się smakiem przygotowywanych posiłków i z dnia na dzień przejść na dobrze zbilansowaną dietę.

Poza tym opinie osób, które już w przeszłości skorzystały z usług naszego cateringu dietetycznego jedynie utwierdzają w przekonaniu, że to odpowiedni wybór. Możliwość spożywania posiłków o odpowiedniej kaloryce, które są jednocześnie smaczne i zdrowe sprawia, że catering dietetyczny od Trendycatering w Piasecznie będzie adekwatnym rozwiązaniem, na które może sobie pozwolić każdy.